ברוכים הבאים ל-doTERRA CLUB Eurasia!

במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский
:אתרים נוספים

ProBiotic Complex San 14 pc | 4727

לתת חוות דעת על מוצר זה

זמינות: במלאי

92.30 ₪

סקירה קצרה

.תוסף תזונה למיקרופלורה יעילה, שיפור העיכול, סיבים תזונתיים, פרוביוטיקה


מכיל 5 סוגי חיידקים של פרוביוטיקה ו-™Fibersol2 - נוסחה המוגנת בפטנט של סיבים תזונתיים מסיסים, אשר מהווה מזון לחיידקים טובים. משפר את העיכול וספיגת המזון, מסייע במניעת התפשטות מיקרואורגניזמים (חיידקים), מפחית גזים בבטן.

ProBiotic Complex San 14 pc

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

במעי האדם נמצאים 400 סוגי חיידקים שונים, חלקם "טובים" לגופנו: עוזרים להילחם במחלות, לעכל מזון, להוציא רעלים, משתתפים בייצור ויטמינים וספיגת חומרים תזונתיים. חיידקים אלו נקראים פרוביוטיקה.

לקטובקטריות וביפיבקטריות, אשר מהוות את הבסיס למיקרופלורה תקינה, הנן חשובות מאוד לבריאות האדם. הבקטריות עוזרות למנוע זיהומים במעיים, לווסת את רמת הכולסטרול ומהוות תפקיד חשוב בחיזוק מערכת החיסון.

חלק מהחיידקים שבמעיים עלולים לסכן את בריאות האדם. איזון בין החיידקים "הטובים" ולבין המזיקים הוא תנאי חיוני לבריאות טובה.

לצערנו, חלק ממוצרי המזון ותרופות, במיוחד אנטיביוטיקה, קוטלים את הבקטריות הנחוצות לגוף. כתוצאה מכך, נהרס האיזון במעיים ומתחילים להתרבות חיידקים מזיקים, המסוגלים לגרום נזקים גדולים לבריאות.

ProBiotic Complex San יעזור למנוע בעיה זו!

הנוסחה הייחודית מכילה 5 צורות של חיידקים חשובים ביותר לתפקוד תקין של המעיים - Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus.

חיידקים פרוביוטים משקמים במהירות ותומכים באיזון מיקרופלורת המעיים, מדכאים את צמיחת החיידקים הפתוגניים, מסייעים לעיכול תקין, מחזקים את מערכת החיסון ומגבירים את ההגנה מפני זיהומים. 

חיידקים פרוביוטים מייצרים חומרים מיוחדים, הנקראים בקטריוצינים, אשר פועלים בתור אנטיביוטיקה טבעית והורגים מיקרואורגניזמים מזיקים.

צריכת פרוביוטיקה באופן קבוע תסייע במניעת זיהומים פטרייתיים בנרתיק.

מחקרים הראו כי צריכה חיצונית ופנימית של אסידופילוס מונעת התפתחות של זיהום, הנגרם בשל התרבות פטריית הקנדידה.

צריכת פרוביוטיקה מקטינה את הסבירות להפרעות במערכת העיכול, הנגרמות על ידי חיידקים פתוגניים שנמצאים במי שתייה או מזון.

פרוביוטיקה נחוצה ביותר לאחר נטילת אנטיביוטיקה – היא משקמת את החיידקים הטובים.

צריכת פרוביוטיקה מסייעת לשיפור העיכול וחילוף החומרים.

בהרכב ProBiotic Complex San נכלל מרכיב ייחודי המוגן בפטנט - Fibersol 2™ - סיבים תזונתיים מומסים, אשר מהווה מזון לחיידקים הטובים, מאפשר הורדה של רמת הכולסטרול וניקוי קבוע של המעיים.

איזון בחיידקים הטובים בגוף – מפתח לבריאות ואריכות ימים, לכן ProBiotic Complex San מהווה את המוצר הנחוץ בכל בית!

וכמובן, אל תשכחו לקחת אתכם ProBiotic Complex San, אם הנכם יוצאים לטיול!

 

להמיס את תכולת האריזה במים או בחלב ולשתות מיד.

 • משקם את האיזון במיקרופלורת המעי 
 • משפר את תהליכי העיכול וספיגת המזון
 • תורם לניקוי איכותי ויעיל של מערכת העיכול מרעלים, מזון מעובד ואבנים
 • מכיל סיבים תזונתיים
 • מאפשר יציאות תקינות
 • יוצר תנאים אופטימליים למיקרופלורת המעי
 • גורם לתחושת נוחות והרגשה טובה לאחר האכילה
 • מקטין את הסיכון להתפתחות מחלות אונקולוגיות במעיים
 • מחזק את מערכת החיסון
 • מגביר את ייצור הויטמינים בגוף
 • מיוצר מחומרי גלם מזוקקים תוך עמידה בכל תקני GMP ו- TÜV בטכנולוגיה המאפשרת לשמור על כל התכונות המועילות של המרכיבים הפעילים
 • בעל פעילות משתנת קלה ואנטי דלקתית, מסייע בהורדת רמת הכולסטרול

 

באריזה אחת – 5.5 ג'. 

תרבות פרוביוטית – 2.3 מיליארד CFU, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus; סידן (סידן קרבונט) – 40 מ"ג
קסיליטול – 50 מ"ג
Fibersol 2 (סיבים תזונתיים מסיסים) – 5000

 

מחקרים קליניים

 1. במחקר קליני שנערך ע"י חוקרים סיניים, נקבע כי Bifidobacterium longum ו- Lactobacillus acidophilus ניחנים בתכונות נוגדות חמצון. בניסוי, חיידקים פרוביוטיים אלה הפחיתו את החמצון של חומצה לינולאית ב-28-48% וגם הראו את היכולת לעכב ב-21-52% את הרדיקלים החפשיים אלפא, אלפא-בטא-diphenyl-picrylhydrazyl DPPH)).

הממצאים מצביעים על כך, ששני זני חיידקים מסוגלים להגן על שומנים בפלזמה מחמצון. בניסוי זה Bifidobacterium longum הראה פעילות מוגברת.

סקירה מדעית:

לקטובקטריות –

לקטובקטריות שייכות לסוגי הבקטריות החשובות ביותר בדרכי העיכול. את השם "לקטו" הם קיבלו בגלל יכולתם להפוך סוכר לחומצת חלב. לקטובקטריות תורמות לאיזון מיקרופלורת המעי, מאחר וחומצת חלב שמיוצרת על ידיהם, יוצרת סביבה במעי, שלא מתאימה להישרדותם של החיידקים "הרעים".

 

 

 


כתוב חוות דעת שלך

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

יצרן Santegra