ברוכים הבאים ל-doTERRA CLUB Eurasia!

במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский
:אתרים נוספים

Passion Flower GP San 30pc | 4708

לתת חוות דעת על מוצר זה

זמינות: במלאי

92.30 ₪

סקירה קצרה

30 קפסולות


פסיפלורה (Passiflora incarnate) - תכשיר טבעי, בטוח ומרגיע, עוזר במקרה של דכאון, איננו ממכר. מסייע לחיזוק של מערכת העצבים, שיפור שינה. עוזר במקרה של עוויתות והתכווצויות, בעל פעולה משככת כאבים. 

Passion Flower GP San 30pc

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

San – תכשיר טבעי מרגיע נפלא על בסיס פסיפלורה (Passiflora incarnata L).

המולדת של פסיפלורה הם אזורים טרופיים וסובטרופיים של דרום אמריקה ומרכז אמריקה. הראשונים שהתחילו להשתמש בפסיפלורה היו אצטקים עתיקים. הם השתמשו בה כתכשיר הרגעה במקרה של נידודי שינה ועצבנות. בצמח הזה השתמשו גם אינדיאנים מצפון אמריקה.

 

הכובשים הספרדיים גילו לראשונה את צמח הפסיפלורה ב-פרו. שמו "פסיפלורה" (Passion Flower,   Passiflora incarnate) נולד הודות לצבעים המרהיבים שלו. על-פי האגדה, פרחי פסיפלורה המזכירים בצורתם זר קוצים, סימלו עבור הקונקיסטאדורים פסיון של ישו, ובכך עודדו את מאמציהם לכיבוש אדמות חדשות.

השימוש הרפואי בפסיפלורה בארה"ב החל בסוף המאה ה- 19. בצמח הזה השתמשו בעיקר בתור תכשיר הרגעה במקרה של עצבנות, וגם במקרה של עוויתות והתכווצויות של מערכת העיכול.

באירופה השתמשו בפסיפלורה ברפואה הומיאופתית בתור תכשיר משכך כאבים, במקרה של נויראסתניה והיסטריה, אובדן תיאבון כתוצאה מעצבנות, ונידודי שינה. חוץ מזה, השתמשו בפסיפלורה במקרה של סמפונות בעייתיים (במיוחד במקרה של אסטמה); דלקות; תחושת חולי שהיא תוצאה של גיל המעבר; הסחת דעת ועצבנות אצל ילדים.

 

החומרים הפעילים של פסיפלורה – פלבונואידים (ויטקסין, קמפרול, קוורצטין, רוטין), אלקלואידים (הרמלין), מלטול, פיטוסטרולים, וכו'.

Passion Flower GP San  מכיל תמצית הבנויה על-פי תקן (4:1) של חלקי פסיפלורה שנמצאים מעל הקרקע (Passiflora incarnate) (3.5% ויטקסין) (שווה ערך ל- 1200 מ"ג אבקה מחלקי הצמח שנמצאים על הקרקע), מה שמבטיח אפקטיביות שלו.

פסיפלורה הינה צמח מרגיע, היא אפקטיבית במקרה של יתר לחץ דם שהוא תוצאה של מתח, טכיקרדיה. פסיפלורה עוזרת במקרה של עוויתות והתכווצויות, היסטריה ועצבנות יתר.

משתמשים בפסיפלורה בתור אמצעי הרגעה במקרה של  נויראסתניה, דיסטוניה וגטטיבית של כלי הדם, מצבי מתח ועצבנות יתר.

בנוסף, נמצא כי החומרים הפעילים של פסיפלורה משפיעים על רמת סרוטונין ומסייעים לשיפור מצב-רוח.

 

פסיפלורה היא בעלת השפעה חיובית על מערכת העצבים, במיוחד בתקופת שינויים הורמונליים.

מומלצת בתסמונת קדם-וסתית ובמקרה של תחושת חולי כתוצאה מגיל המעבר.  

ניתן להשתמש בפסיפלורה בתור תכשיר מרגיע לילדים היפראקטיביים, במצבים הקשורים להפרת ריכוז ותשומת לב.

פסיפלורה מועילה במקרה של שיעול. בנטילה קבועה של פסיפלורה נרשמת ירידה בתדירות התקפי אסתמה.

Passion Flower GP San מומלץ לשימוש בתכנית הטיפול נגד התמכרות לאלכוהול.

 

Passion Flower GP San הוא תכשיר נפלא להשראת שינה. התכשיר הוא בטוח ואינו ממכר.

תשכחו מסיוטי לילה, ספירת כבשים, בהייה בתקרה, חישובים כמה דקות נותרו עד הצלצול של שעון מעורר. תגידו לנידודי שינה "לילה טוב"! 

1-2 קפסולות ביום בזמן הארוחה, עם כוס מים אחרי נטילה. משך הנטילה –חודש 1.

התוויות נגד

לא להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. 

 • תכשיר טבעי מרגיע
 • אינו ממכר
 • מתאים למבוגרים וילדים
 • מחזק את מערכת העצבים
 • מסייע להסדיר שינה
 • משפר מצב-רוח, מונע דכאון
 • עוזר במקרה של עצבנות, מתח, דאגה
 • מונע תוצאות לוואי שליליות של מתח
 • מעלה ריכוז ותשומת לב
 • בעל פעולה משככת כאבים, מסייע במקרה של עוויתות והתכווצויות
 • עשוי מחומר גלם ידידותי לסביבה עם שמירה של כל תקני GMP ו- TÜV על-פי טכנולוגיה המאפשרת לשמור את כל התכונות המועילות של רכיבים פעילים
 • בקפסולה אחת:

  מכיל תמצית הבנויה על-פי תקן (4:1) של חלקי פסיפלורה שנמצאים מעל הקרקע (Passiflora incarnate) (3.5% ויטקסין) (שווה ערך ל- 1200 מ"ג אבקה מחלקי הצמח שנמצאים על הקרקע), מה שמבטיח אפקטיביות של מוצר והדירות של תוצאות.

  הספרות המקצועית שבה נעשה שימוש:

  1. Foster S. Herbs for Your Health. Loveland, CO: Interweave Press, 1996, 68-9.
  2. Lutomski J, Segiet E, Szpunar K, Grisse K. The importance of the passionflower in medicine [in German]. Pharm Unserer Zeit . 1981;10:45-49.
  3. Chevallier A. Encyclopedia of Medicinal Plants . New York, NY: DK Publishing; 1996;117.
  4. Bruneton J. Pharmacognosy, Phytochemistry, Medicinal Plants . Paris, France: Lavoisier Publishing Inc.; 1995:284-285.
  5. Israel D, Youngkin EQ. Herbal therapies for perimenopausal and menopausal complaints. Pharmacotherapy . 1997;17:970-984.
  6. Bourin M, Bougerol T, Guitton B, Broutin E. A combination of plant extracts in the treatment of outpatients with adjustment disorder with anxious mood: controlled study vs placebo. Fundam Clin Pharmacol . 1997;11:127-132.
  7. Akhondzadeh S, Naghavi HR, Vazirian M, Shayeganpour A, Rashidi H, Khani M. Passionflower in the treatment of generalized anxiety: a pilot double-blind randomized controlled trial with oxazepam. J Clin Pharm Ther. 2001 Oct;26(5):363-7
  8. Dhawan K, Kumar S, Sharma A. Anti-anxiety studies on extracts of Passiflora incarnata Linneaus. J Ethnopharmacol. 2001 Dec;78(2-3):165-70
  9. Akhondzadeh S, Kashani L, Mobaseri M, Hosseini SH, Nikzad S, Khani M. Passionflower in the treatment of opiates withdrawal: a double-blind randomized controlled trial. J Clin Pharm Ther. 2001 Oct;26(5):369-73
  10. Yaniv R, Segal E, Trau H, Auslander S, Perel A. Natural premedication for mast cell proliferative disorders. J Ethnopharmacol . 1995;46:71-72.
  11. Meier B. Passiflora incarnata L.-Passion flower: Portrait of a medicinal plant. Zeitschrift Phytother 1995;16:115-26.


  כתוב חוות דעת שלך

  Only registered users can write reviews. Please, log in or register

  יצרן Santegra