ברוכים הבאים ל-doTERRA CLUB Eurasia!

במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский
:אתרים נוספים

Gotu Kola GP San 30pc | 4705

לתת חוות דעת על מוצר זה

זמינות: במלאי

92.30 ₪

סקירה קצרה

30 קפסולות


"צמח של זכרון" ומקור טבעי לשיפור מצבם של ורידים. בעל השפעה חיובית על תפקוד המוח. מפעיל את מחזור הדם במוח, מסייע לגמישות ועמידות של דפנות כלי הדם. משפר זכרון וחשיבה. מונע את הזדקנות הגוף.

Gotu Kola GP San 30pc

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

Sanמוצר נפלא העשוי מ-גוטו קולה (סנטלה).

לגוטו קולה מקום מיוחד ברפואה העממית במדינות מרכז אסיה. לצמח הזה קוראים "מזון למוח" או "צמח הזכרון", ובכך קובעים את תכונותיו העיקריות – שיפור מחזור הדם במוח ואספקת החמצן למוח, שהודות להם תפקידי המוח משתקמים והזכרון משתפר. 

ברפואה הסינית העממית מכנים את הצמח הזה "מיזרקה של נעורים". האגדה מספרת כי הרופא הסיני לי צ'ינג יון, שהיה צורך באופן קבוע גוטו קולה, חי עד גיל 256.

באופן מסורתי, ברפואה העממית השתמשו ב-גוטו קולה על מנת להאיץ הגלדת פצעים. היה גם נהוג לחשוב כי גוטו קולה מסוגלת לאריך חיים ולהעלות את רמת האנרגיה.

המחקרים הרבים הראו כי גוטו קולה משפרת את מחזור הדם במוח וגם את זרימת הדם הפריפריאלית, מחזקת ורידים ונימים.

Gotu Kola GP San מסייעת למערכת העצבים, בעלת פעולה מרגיעה במצבי מתח ולחץ, משפרת שינה.

כדאי לשים לב להשפעה החיובית של גוטו קולה על לחץ דם, וגם על פעילות קוגניטיבית, במיוחד בגיל מבוגר. נוהגים לחשוב כי ל-גוטו קולה יכולת שיקום של מאגרי האנרגיה של הגוף, ושיפור הרגשה עצמית. גוטו קולה גם מסייעת להפחתת בצקות.

מחקרים מדעיים מצביעים על התכונות הנפלאות של גוטו קולה להגלדת פצעים הקשורות לחיזוק הסינתזה של חלבון הקולגן. הצמח הזה מסייע להגלדה טובה יותר של פצעים, מונע היווצרות של הצטלקות יתר (קלואידים). גוטו קולה היא בעלת אפקט קוסמטי על העור. הודות לכך שגוטו קולה מסייעת לזרימת הדם בעור, העור הופך להיות חלק וגמיש.

בימינו מיישמים את התכונות הייחודיות של גוטו קולה בכל העולם.

המוצר החדש Gotu Kola GP San הוא טוב יותר ממוצרים דומים רבים  שנמכרים בשוק של תוספי התזונה, מכיוון שהוא מכיל 150 מ"ג של תמצית הבנויה על-פי תקן (12:1) של עלי גוטו קולה (Centella asiatica) (10% asiaticoside), מה שמבטיח את האפקטיביות הגבוהה שלו.

1-2 קפסולות ביום עם כוס מים אחרי נטילה.

התוויות נגד

לא להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. לשימוש זהיר על-ידי אנשים בעלי קרישת-חסר.

 • משפר את תפקוד המוח
 • תורם לפעילות קוגניטיבית
 • עוזר למנוע עייפות ותחושה של עייפות יתר
 • מסייע לבריאות מערכת העצבים
 • תורם לאיזון רגשי
 • עוזר לתפקוד הלב וכלי הדם
 • משפר מצב של עור, ציפורניים ושיער
 • מונע הזדקנות
 • עשוי מחומר גלם ידידותי לסביבה עם שמירה של כל תקני GMP ו- TÜV על-פי טכנולוגיה המאפשרת לשמור את כל התכונות המועילות של רכיבים פעילים
 • בקפסולה אחת:

  עלי גוטו קולה (Centella asiatica), תמצית הבנויה על-פי תקן (12:1; מכילה  10% אזיאטיקוזידים; שווה ערך ל- 1800 מ"ג של אבקה מעלי גוטו קולה) – 150 מ"ג.

  הספרות המקצועית שבה נעשה שימוש:

  1. J. E. Bontems, Bull. Sci. Pharmacol., (1941) 49,186-96). 
  2. J Clin Psychopharmacol 2000, 20(6):680-684; J Neurosci Res 1999, 58(3): 417-425).
  3. J Ethnopharmacol 2002, 79(2): 253-260). 
  4. Shukla A, Rasik AM, Dhawan BN. Asiaticoside-induced elevation of antioxidant levels in healing wounds. Phytother Res. 1999 Feb;13(1):50-4. 
  5. Morisset R, Cote NG, Panisset JC, et al. Evaluation of the healing activity of hydrocotyle tincture in the treatment of wounds. Phytother Res 1987;1:117-21. 
  6. Bossé JP, Papillon J, Frenette G, et al. Clinical study of a new antikeloid drug. Ann Plastic Surg 1979;3:13-21.
  7. Pointel JP, Boccalon H, Cloarec M, et al. Titrated extract of Centella asiatica (TECA) in the treatment of venous insufficiency of the lower limbs. Angiology 1986;37:420-1
  8. Bradwejn J, Zhou Y, Koszycki D, et al. A double-blind, placebo-controlled study on the effects of Gotu Kola (Centella asiatica) on acoustic startle response in healthy subjects. J Clin Psychopharmacol. 2000;20:680–684.


  כתוב חוות דעת שלך

  Only registered users can write reviews. Please, log in or register

  יצרן Santegra