ברוכים הבאים ל-EurasiaPro Israel!

במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский
:אתרים נוספים

החל מאפריל 2017 עוברים לתכנית התגמולים של doTERRA באופן מלא!
פרטים אודות התכנית ניתן למצוא כאן.


תכנית התגמולים של החברה

עם EurasiaPro, יהיה לכם עסק אישי מהבית. המערכת מבוססת על תשלום עמלות המשולמות לא רק עבור המאמצים שלכם אלא גם עבור המאמצים של אנשים אחרים,  כך שהכנסתכם תוכפל. תכנית התגמולים הנדיבה של חברת EurasiaPro
Pro 
המשלמת 50% עמלה מהיקף המכירות תעזור להשיג במהרה בונוסים גבוהים.

כל אחד יכול לבחור את שיטת העבודה המשתלמת והמתאימה לו ביותר יחד עם EurasiaPro.

אפשרות 1

לקבל מוצרים לשימוש אישי בחינם! הפכו לצרכנים חכמים: התחילו לרכוש מוצרי EurasiaPro לשימוש אישי במקום המוצרים בסופר, וכך גם לפתח את העסק שלכם. חלקו את חוויות השימוש במוצרים עם האנשים שסביבכם.


אפשרות 2

הקמת עסק קטן.

התחילו לשלב את שיתוף הפעולה עם EurasiaPro  עם העבודה העיקרית ובזמנכם הפנוי תפתחו את העסק. במצב זה, אתם תראו שהרווח שתקבלו משתווה למאמצים שהושקעו.


אפשרות 3

הקימו עסק רציני ותצרו את ההכנסה הפאסיבית הנחוצה לכם. אתם יכולים להקים את העסק בעיר שלכם, במדינה בה אתם חיים, או בכל העולם!

בזכות העזרה לאחרים, אתם יכולים להמשיך לפתח עסק יציב שיכול לכסות את הוצאותיכם כל החיים! הבסיס לעסק לא ישתנה: פשוט תחלקו את המידע על המוצרים ואפשרויות העסק עם אנשים אחרים!


תכנית התגמולים של EurasiaPro 

המפיץ הרשום בחברה יכול לרכוש את כל המוצרים בהנחה של 37.5% מהמחיר הרגיל!

מפיץ שהקים מעגל לקוחות, מקבל הכנסה ששווה ל-60% מהכסף שהושקע.

התשלומים למפיצים לפי תכנית התגמולים מהווים 52%.

52%- התגמול שהחברה משלמת למפיצים!

בדרך זו, בכל דולר 1$ שמתקבל, 48 סנט נשארים לחברה –52 סנט חוזרים למפיצים! החברה משלמת למפיציה יותר מחצי מכל היקף המכירות שלה!

כל מפיץ מקבל בממוצע 10% מהנפח שנעשה ע"י ארגונו.

עם חברת EurasiaPro יהיה לכם עסק משלכם ותיהנו מאחת תכניות התגמולים הנדיבות בתעשיית השיווק הרשתי. תכנית התגמולים שלנו מאפשרת לקבל תגמול לא רק עבור הצלחות האישיות, אלא גם עבור ההצלחות של אנשים אחרים, אשר צירפתם לעבודה עם החברה ושמכפילים את ההכנסה שלכם. בזכות העמלות ב- EurasiaPro שגבוהות ביותר מ-50%, תקבלו את העמלות במהרה.

תחוו את כל היתרונות בניהול עסק אישי, תקבעו בעצמכם כמה ומתי לעבוד. תרגישו שמעכשיו אתם יכולים להקדיש למשפחה יותר זמן. EurasiaPro מציעה לכם את כל החומרים השיווקיים, תכנית התגמולים, מוצרים, תמיכת החברה הנחוצה לכם להשגת ההצלחה, שתמיד חלמתם עליה