ברוכים הבאים ל-doTERRA CLUB Eurasia!

במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский
:אתרים נוספים


איך זה עובד?

EurasiaPro - חברה של שיווק רשתי רב שכבתי (MLM), את מוצריה אי אפשר לרכוש דרך אמצעי שיווק רגילים, המוצרים נמכרים רק דרך מכירות ישירות ממפיצים לצרכנים.

שיווק רשתי – זוהי הדרך הקצרה ביותר עבור הצרכן כדי לקבל את המוצר!

זהו הערוץ הסטנדרטי לרכישת המוצרים:


רכישת המוצרים דרך חברת MLM:

EurasiaPro עובדת לפי שיטה של שיווק מהמלצות ומשווקת את הסחורה ישירות למפיץ במחיר סיטונאי. בתור מפיצי החברה, אתם מקבלים את הזכות לרכוש סחורה ישירות, להמליץ עליה לחברים ולקבל על כך תגמול מהחברה.

את הכסף ש -EurasiaPro חוסכת כאשר אינה משתמשת במתווכים, היא משקיעה בייצור מוצרים איכותיים ובתשלום עמלות נדיבות למפיצים עצמאיים.

דוגמא פשוטה כדי להסביר את שיטת העבודה:

הלכתם לקולנוע, צפיתם בסרט טוב והמלצתם עליו לחברים ולבני המשפחה. ההמלצה גרמה לחבריכם ובני משפחותיכם ללכת לקולנוע כדי לצפות בסרט וכך בית הקולנוע הרוויח.

אך לעומת EurasiaPro, בה תקבלו בונוס לפי תכנית התגמולים - בית הקולנוע אינו מתגמל אתכם על המלצותיכם.

העסק שלכם ב-EurasiaPro  מתחיל מקבלת ההחלטה להצטרף לחברה בתור מפיצים עצמאיים. זה אומר שתוכלו לרכוש את המוצרים הייחודיים של EurasiaPro ולהציע אותם במחיר קמעונאי לחבריכם, לעמיתכם בעבודה, לבני המשפחה וכו'.

אתם נהנים מהרווח בשלוש דרכים:

  1. אתם וכל לקוחותיכם מקבלים רווח משימוש במוצרים הנהדרים של EurasiaPro.
  2. אתם מרוויחים רווח קמעוני מכל מוצר.
  3. אם חבריכם ומכריכם יקבלו החלטה להצטרף לחברה בתור מפיצים עצמאיים כמוכם, אז אתם תוכלו להתחיל להרוויח עמלות לפי תכנית התגמולים של EurasiaPro.

העסק שלכם עובד יותר מ-24 שעות ביממה!

תתארו לכם שאתם משקיעים בעסק שלכם 5 שעות בשבוע. מצאתם 5 אנשים אשר כמוכם, עובדים בשביל העסק 5 שעות בשבוע, והם מצאו 5 אנשים שכל אחד מהם מצא עוד 5.

סך הכל יוצא ש-156 אנשים עובדים 780 שעות בשבוע. בשעות העבודה האלו אתם מרוויחים כסף ועדיין עובדים רק 5 שעות!

עוד דבר – אם אתם פשוט מוכרים את המוצרים לאנשים והרווח שלכם זהו ההפרש בין מחיר מפיץ ומחיר לקוח – זה גם טוב. אתם בכל מקרה מקבלים תגמול כספי. הכסף לתשלום העמלה מגיע ממה שנחסך מהמתווכים.

תכנית התגמולים של החברה

עם EurasiaPro, יהיה לכם עסק אישי מהבית. המערכת מבוססת על תשלום עמלות המשולמות לא רק עבור המאמצים שלכם אלא גם עבור המאמצים של אנשים אחרים,  כך שהכנסתכם תוכפל. תכנית התגמולים הנדיבה של חברת EurasiaPro
Pro המשלמת 50% עמלה מהיקף המכירות תעזור להשיג במהרה בונוסים גבוהים.

כל אחד יכול לבחור את שיטת העבודה המשתלמת והמתאימה לו ביותר יחד עם EurasiaPro.

אפשרות 1

לקבל מוצרים לשימוש אישי בחינם! הפכו לצרכנים חכמים: התחילו לרכוש מוצרי EurasiaPro לשימוש אישי במקום המוצרים בסופר, וכך גם לפתח את העסק שלכם. חלקו את חוויות השימוש במוצרים עם האנשים שסביבכם.


אפשרות 2

הקמת עסק קטן.

התחילו לשלב את שיתוף הפעולה עם EurasiaPro  עם העבודה העיקרית ובזמנכם הפנוי תפתחו את העסק. במצב זה, אתם תראו שהרווח שתקבלו משתווה למאמצים שהושקעו.


אפשרות 3

הקימו עסק רציני ותצרו את ההכנסה הפאסיבית הנחוצה לכם. אתם יכולים להקים את העסק בעיר שלכם, במדינה בה אתם חיים, או בכל העולם!

בזכות העזרה לאחרים, אתם יכולים להמשיך לפתח עסק יציב שיכול לכסות את הוצאותיכם כל החיים! הבסיס לעסק לא ישתנה: פשוט תחלקו את המידע על המוצרים ואפשרויות העסק עם אנשים אחרים!


תכנית התגמולים של EurasiaPro 

המפיץ הרשום בחברה יכול לרכוש את כל המוצרים בהנחה של 37.5% מהמחיר הרגיל!

מפיץ שהקים מעגל לקוחות, מקבל הכנסה ששווה ל-60% מהכסף שהושקע.

התשלומים למפיצים לפי תכנית התגמולים מהווים 52%.

52%- התגמול שהחברה משלמת למפיצים!

בדרך זו, בכל דולר 1$ שמתקבל, 48 סנט נשארים לחברה –52 סנט חוזרים למפיצים! החברה משלמת למפיציה יותר מחצי מכל היקף המכירות שלה!

כל מפיץ מקבל בממוצע 10% מהנפח שנעשה ע"י ארגונו.

עם חברת EurasiaPro יהיה לכם עסק משלכם ותיהנו מאחת תכניות התגמולים הנדיבות בתעשיית השיווק הרשתי. תכנית התגמולים שלנו מאפשרת לקבל תגמול לא רק עבור הצלחות האישיות, אלא גם עבור ההצלחות של אנשים אחרים, אשר צירפתם לעבודה עם החברה ושמכפילים את ההכנסה שלכם. בזכות העמלות ב-EurasiaPro שגבוהות ביותר מ-50%, תקבלו את העמלות במהרה.

תחוו את כל היתרונות בניהול עסק אישי, תקבעו בעצמכם כמה ומתי לעבוד. תרגישו שמעכשיו אתם יכולים להקדיש למשפחה יותר זמן. EurasiaPro מציעה לכם את כל החומרים השיווקיים, תכנית התגמולים, מוצרים, תמיכת החברה הנחוצה לכם להשגת ההצלחה, שתמיד חלמתם עליה.