ברוכים הבאים ל-doTERRA CLUB Eurasia!

במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский
:אתרים נוספים

EurasiaPro Israel 

 EurasiaPro – חברה אמריקאית הרשומה במרשם מדינת יוטה תחת שם Eurasia Export Group. מעל 20 שנה מנהלים מוכשרים ומפיצים מקצועיים שלנו עובדים במסירות רבה בתחום מוצרי איכות החיים ובריאות טבעיים.

חברתנו היא משפחה גדולה וחמה שאיחדה חברים ממדינות רבות: רוסיה, ישראל, רוסיה הלבנה, אוקראינה, אסטוניה, אוזבקיסטן, קזחסטן, גאורגיה, ארמניה, לטביה, ליטא, מולדביה, טורקמניסטן, טג'יקיסטן, אזרבייג'ן, קירגיזיה ועוד.

במשך שנים רבות EurasiaPro הרחיבה את מבחר מוצרי הבריאות הטבעיים שלה במטרה לספק ללקוחותיה מוצרי עילית הכי טובים שיש. משנת 2016 אנו גאים לייצג חברה אמריקאית בשם dōTERRA, אשר מתמחה בשמנים אתריים טהורים ומוצרים אקולוגיים המבוססים על שמנים אלו.

חברת dōTERRA נוסדה בשנת 2008 על ידי קבוצת אנשים העוסקים במקצועות בריאות ועסקים, שראו את היתרונות האדירים הטמונים בשימוש בשמנים אתריים. הם הציבו לעצמם מטרה לספק לצרכנים שמנים אתריים טהורים ברמה חסרת תקדים שתעשיית שמנים אתריים עוד לא ידעה. כך נוצר תו תקן עצמי של dōTERRA Certified Pure Therapeutical Grade®*.

ב-25 לאפריל בשנת 2008 dōTERRA הציגה אוסף ראשון של 25 שמנים ו-10 תערובות ומיד קיבלה הכרה הן בקרב מומחים והן בקרב משתמשים ביתיים, שזיהו מיד את היעילות הגבוהה של המוצרים הבטוחים והאיכותיים בדרגה טיפולית.

מאז החברה השיקה מוצרים רבים נוספים שעונים לדרישות הכי גבוהות, וכיום יש מבחר רב לא רק של שמנים, אלא גם של מוצרי בריאות, טיפוח, תוספי תזונה, חומרי ניקוי אקולוגיים ועוד שמבוססים על שמנים אתריים. צוות מומחים של החברה פועל ללא הרף להרחבת מבחר שמנים אתריים ותערובות ולהשקת מוצרים חדשים, יצירתיים וייחודיים.

את האידיאולוגיה ואת שליחותה ניתן לראות בשם של החברה: dōTERRA בלטינית פירושה "מתנת האדמה".

טפטפו, שאפו, שנו את החיים

שמן אתרי הינו כלי עוצמתי שמאפשר לנו להתמודד עם מכלול רחב של נסיבות יום-יום ולשפר מצב בריאותי, גופני ונפשי שלנו. כדי להביא את המתנה הזאת במיטבה לצרכנים ולהפיק ממנה מקסימום תועלת עם בטיחות מרבית, החברה גייסה מערך של מומחים, מדענים ואנשי רפואה. כמו כן, dōTERRA משתפת פעולה עם מוסדות אקדמיים רבים ומוכרים בתחום מחקר שמנים אתריים.

ב-9 שנות פעילותה מוצרי חברת dōTERRA הפכו לחיוניים בבתים רבים בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, סין, ניו זילנד, דרום קוריאה, אירופה, יפן, דרום אמריקה ועוד. קשה לא להתאהב במוצרי החברה כבר משאיפה ראשונה.

וכעת הגיע גם תורנו ליהנות ממגוון יתרונות של שמנים הכי טהורים, הכי יעילים והכי איכותיים:

קבלו את מוצרי dōTERRA בישראל!